Książki z głębią

thumbnail

Tak, na rynku znaleźć można wiele książek, które mają tak zwaną głębie. Dzięki nim można przemyśleć pewne zagadnienia i doprowadzić do zmian w swoim życiu. Może nie każdy wierzy w to, że książka może być jego drogowskazem życiowym, ale tak faktycznie jest. W książkach czasem można znaleźć cenne podpowiedzi i niekoniecznie muszą to być poradniki psychologiczne. Czasem zwykła opowieść fikcyjna da nam dużo do myślenia. Czy tak będzie z książką pt. Lot nisko nad ziemią z www.taniaksiazka.pl? Czas się tego dowiedzieć. Autorką tej książki jest niezwykłą Ałbena Grabowska.

Autorka o bułgarskich korzeniach

Wiele osób doskonale zna już tą autorkę, ponieważ to ona odpowiedzialna za jedną z najbardziej niezwykłych sag, jaka pojawiła się w ostatnim czasie na rynku. Jej “Stulecie Winnych” cieszy się wielką popularnością, a czytelnicy są bardzo zawiedzeni tym, że autorka skończyła już przygodę z tamtymi bohaterami. Grabowska może pochwalić się bułgarskimi korzeniami, czego dowodem jest chociażby jej imię, które oznacza kwitnącą jabłoń. Autorka wcale nie zamierzała pisać, czego dowodem jest jej wykształcenie, jak również zawód, który wykonywała. Pracowała m.in. w Klinice Neurologii i Epileptologii w Warszawie jako neurolog. Do tego można ją było spotkać w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Zaczęła pisać, ponieważ chciała spisać historię swojej bułgarskiej rodziny. Potem syn poprosił ją o książkę i tak jakoś wszystko samo się ułożyło. Dzisiaj pani Grabowska jest cenioną autorką wielu wspaniałych książek.

Życiowa tragedia


Lot nisko nad ziemią” opowiada historię Weroniki. Dziewczyna przez całe życie była uczona tego, że nie powinna wychodzić przed szereg. Nie powinna wyróżniać się z tłumu i tak kobieta postępowała. W pewnym momencie życia spotkała człowieka, który jak się okazało – był miłością jej życia. Mężczyzna stał się jej mężem i można by powiedzieć, że żyli długo i szczęśliwie, ale tak niestety nie było. Po 10 latach wspólnego życia mąż Weroniki ginie w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. Kobieta jest załamana i nie może uwierzyć, że jej szczęście trwało tylko 10 lat. Czy to możliwe, że po tak ogromnej tragedii uda jej się podnieść do życia na nowo? Książka jest bardzo smutna – na to trzeba się przygotować. Ale z drugiej strony – jak może to być wesoła książka, skoro główna bohaterka musi zmierzyć się z tak ogromną tragedią? Zakończenie książki jest bardzo zaskakujące. Czytelnicy na pewno nie spodziewają się tego, co Ałbena Grabowska im zaserwowała.

 

Back To Top